Beatrix en haar stok, daar werd deze week wat over geschreven. Als grap verstopte Beatrix haar stok achter Mabel, voor de traditionele moederdag foto. Vandaag kluste Beatrix er tijdens NLdoet echter op los, mét stok!
Kreeg ze deze week nog wat kritiek over het verstoppen van haar stok (wat een grapje was), vandaag deed Beatrix mét stok vrolijk mee tijdens NLdoet. Prinses Beatrix hielp mee in Speelotheek Hoograven in Utrecht. De stok werd niet verstopt, maar Beatrix vond het maar wat fijn dat ze er even op kon leunen.
Beatrix actief mét stok
En stok of geen stok, de prinses schilderde vrolijk een bankje, hielp mee met plantjes poten in een bloembak, en met het sorteren van legpuzzels. Heerlijk dat ze op haar leeftijd nog zo in actie komt, en met zichtbaar plezier actief meedoet aan vrijwilligerswerk.
En die oranjerode bodywarmer van NLdoet, die mag blijven, wat mij betreft. Beatrix combineerde de bodywarmer met een donkere broek en donkere blouse. Een perfecte combinatie voor een klusdag.
NLdoet is een initiatief van het Oranjefonds, het fonds dat koning Willem-Alexander en koningin Máxima als huwelijksgeschenk kregen aan de vooravond van hun huwelijk in 2002.
Meer lezen? Gisteren hielpen koning Willem-Alexander en koningin Máxima mee tijdens NLdoet.
Deze leuke lezersvraag al gezien?
Wat een bikkel is onze voormalige koningin toch.
Misschien wat slechter ter been, maar ze staat er toch maar mooi weer.
Respect👏
In het Italiaans wordt ‘bravo’ gezegd tegen jongens/mannen en ‘brava’ tegen meisjes of vrouwen. Dus, Beatrix: brava!
Maar ik ben in Nederland, en ken het woord Brava niet, maar wel het Nederlandse woord Bravo 😉.
Bewonderenswaardig wat ze nog allemaal doet. Eerder op de molendag was ze zo mooi in groen gekleed, dat vond ik leuk om te zien. Kleur staat zoveel beter bij een oudere huid en grijs of wit haar dan zwart.
Zeker bewonderenswaardig. Jammer genoeg hebben we geen foto’s van Beatrix bij de molendag. Vind het heel mooi dat ze dat destijds van Friso heeft over genomen.
BSR, PPE. NL beeld: allemaal geen beeld inderdaad. Alle fotografen waren ws al op weg naar Kenia. Ik zal de Zaansche Molen wel even bellen.
Jammer, maar als jullie een vermogen op tafel moeten leggen bijv. dan begrijpen wij denk ik allemaal dat dat niet te doen is.
Maar mocht het toch lukken; chapeau Josine en Petra.
Ja zag ik ook bij Blauw Bloed. Stond haar bijzonder goed en eindelijk weer eens andere kleur pantalon aan.
Bijzonder, een leven lang al actief bezig met interesse tonen om saamhorigheid in de samenleving te bevorderen. Maatschappelijk was Beatrix ook jong al heel actief geïnteresseerd in onderwerpen als intergratie, armoede in achterstandswijken en zo nog meer onderwerpen. Wat je er ook van vind, het is volgens mij objectief gezien een verrijking zo een persoon aan ‘de top’ van een samenleving te mogen hebben.
Als je goed kijkt draagt prinses Beatrix trouwens vaak mooie oorbellen, volgens mij heeft ze er heel veel, en koopt ze denk ik ook nog veel ‘nieuw aan’. Hilarisch ook de foto’s waarbij ze een deksel van een puzzeldoos pal voor haar gezicht houd om een beetje te ‘teasen’ richting de pers, en vervolgens er heel hard om begint te lachen. Dat vind ik wel grappig om te zien.
Ik zie inderdaad ook mooie sieraden bij haar. Deze ook weer.
Een leuke dame op leeftijd. Ik vind het bijzonder dat ze nog zo bezig kan zijn. Ze is vrijdag bij de vereniging Zaansche Molen geweest vanwege het 100-jarig bestaan. In een hele mooie donkergroene outfit.
Wow, ik teken ervoor om zo actief te (kunnen) zijn op 87-jarige leeftijd!
En zo enthousiast!
En goede outfit!
Wat is Beatrix toch een mooie vrouw. Op haar leeftijd nog zo actief. En wat ziet ze er leuk uit. Fantastisch dat ze dit nog steeds doet, chapeau
Stralende opper koningin! Wat is zij toch een bijzondere vrouw, zo warm. Inderdaad deze bodywarmer mag blijven.
Respect hoor, dat prinses Beatrix op haar leeftijd nog zo kwiek en vrolijk aan diverse activiteiten deelneemt en officiële bijeenkomsten bezoekt!
Die rode bodywarmer staat haar leuk, in combi met zwart.
Verstandig dat ze haar stok gebruikt.
Een hulpmiddel waar je je niet voor hoeft te schamen.
En ik geloof ook niet dat ze daar last van heeft, maar daarentegen soms even een portie humor inzet.
Daar hou ik wel van.😊
Ja eens met je