Rania, Máxima en Letizia in lichtroze
Avatar foto Door Moderator Petra
Jordanië 2 uur geleden 3 reacties

Rania, Máxima en Letizia kiezen voor nieuwe trendkleur

Koningin Rania, koningin Máxima en koningin Letizia kiezen alle drie voor de nieuwe trendkleur. Volgens Vogue is lichtroze één van de nieuwe trendkleuren van 2025. En dat is te zien aan de garderobes van Rania, Máxima en Letizia.

Volgens Vogue is moccha mouse dé kleur van 2025, maar wordt lichtroze ook veel gezien. De kleur duikt bij heel wat collecties van mode ontwerpers op. En dat is verschillende royals niet ontgaan.

Koningin Rania was op 3 februari 2025 aanwezig bij de World Children Summit, die deze week werd gehouden in Vaticaanstad. We zien de Jordaanse koningin hier samen met Paus Franciscus. Rania is prachtig gekleed in een roze jurk met kanten mouwen, die deels open vallen.

Rania in trendkleur lichtroze
©Royal Hashemite Court
Rania en de Paus
Foto ©Royal Hashemite Court
Oscar de la Renta

Kijk ook eens naar de pumps, afkomstig van Modehuis Dior.

Pumps Dior

Toch zagen we eind 2024 Rania ook al in een lichtroze outfit, bestaand uit een lichtroze broek met een chique lichtroze blouse, afkomstig van het label MaxMara. En ook in het verleden heeft Rania verschillende keren lichtroze gedragen. Rania is duidelijk dol op deze zoete kleur. Met haar donkere kapsel staat het haar ook heel goed.

Rania in pale pink
Bezoek aan het Rosary Sisters Visitation Home. Foto ©Hashemite Royal Court

Koning Letizia

In januari waren koning Felipe en koningin Letizia aanwezig bij de opening van de internationale toerismebeurs Fitur. Daar verscheen Letizia met een lichtroze jas op een zwarte pantalon.

Felipe Letizia Fitur
Foto ©CasaReal
Letizia lichtroze
Felipe en Letizia op de toerismebeurs. Foto ©CasaReal

Máxima in lichtroze

Tenslotte was koningin Máxima vorige week ook te zien in een lichtroze outfit. Evenals Rania, slaagde ook Máxima in haar keuze bij Oscar de la Renta. Zowel de mantel, als de pantalon en de prachtige blouse met cut outs zijn afkomstig van hetzelfde label.

Máxima Rania lichtroze
Foto ©PPE/RPE/van Emst
Volgen
Laat het mij weten wanneer er
3 Commentaren
Nieuwste
Oudste
Inline Feedbacks
View all comments

Koningin Matilde droeg gisteren, op de laatste nieuwjaarsreceptie voor de overheden van het land (de “gestelde lichamen” zoals dat in België heet), ook een nieuw roze jurk. (Prinses Astrid zorgde dan weer voor de vrolijke noot met haar outfit … LOL)

Rania in zachtroze is echt beeldig.
Blond en zachtroze vind ik minder, daarom is het ook een kleur die ik niet tot weinig in de kast heb hangen.
Tegenwoordig pak ik er toch wel eens naar, met grijs haar staat het erg zacht en mooi, dus vooruit dan maar😉
Letizia in zwart met roze vind ik niet mooi, donkerblauw was beter geweest.
Maxima komt met roze weg omdat ze donkerbruine ogen heeft en een huidskleur die haar zuidelijke roots laten zien. Dan wordt het allemaal niet zo zoetig, schattig en flauw.

Ik vind het niet zo’n een mooie kleur, maar het staat Rania wel heel mooi. Bij Letizia vind ik het niet echt staan met dat zwart. Máxima’s roze outfit vind ik wel leuk