Prinses Laurentien heeft gisteren de Taalheldenprijs van 2018 uitgereikt! Dit jaar was er voor het eerst ook een Publieksprijs.
Laurentien ging gekleed in een zwarte top op een nieuwe groene rok van Diane von Furstenberg. De voorkant heeft een stippenprint, de achterkant van de wijd uitlopende rok is effen zwart. Haar zwarte pumps komen ook van DVF. Deze heeft ze al verschillende keren eerder gedragen. Laurentien maakte haar outfit compleet met donkergroene oorhangers.
screenshots ©BlauwBloed
Noot van de redactie: Dit artikel is geschreven door de beheerder van The World of Royals en Royal Fashion Blog, die op deze website schrijft over de mode van prinses Laurentien en over de mode van andere prinsessen en Koninginnen. Inhoudelijke vragen over het artikel kun je kwijt via een reactie en algemene vragen over de website kun je stellen via het contactformulier. Informatie en afbeeldingen mogen niet worden overgenomen zonder toestemming van de beheerster van The World of Royals - theworldofroyals@hotmail.nl.
- 26 jan 20:01 Overzicht: Máxima's tassen per kleur
- 25 jan 19:01 In de media
Niets van deze website mag verveelvoudigd en/of openbaar worden gemaakt door middel van druk, fotokopie, fax, overtypen, opslag in een geautomatiseerd gegevensbestand of anderszins, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de beheerders.
Reacties
Jantje R
maandag 28 jan 2019 - 21:29Ik zal het netjes houden. Ik houd hier niet van
Petra_68
zondag 27 jan 2019 - 21:09De eerste gedachte die bij me opkomt is die van een schort... De kledingstijl van Laurentien past m.i. niet bij haar.
Elles
zondag 27 jan 2019 - 18:54Ik hou niet van haar creaties,maar wat een bevlogen vrouw.
Margriet76
zondag 27 jan 2019 - 17:05Mamaloe hahahaha!!!!!
Ik vind het geheel wel leuk eigenlijk. Toch vind ik dat Laurentien een klassiek gezicht heeft en haar ' Didi' looks haar niet completeren. Wat vinden jullie? Ik denk dat sobere looks haar beter sieren en versterken.
Jens
zondag 27 jan 2019 - 14:20Not my cup of tea ik hou sowieso niet van ongelijke lengtes, alleen leuk bij Mamaloe.
AnnekeM
zondag 27 jan 2019 - 14:15Echt een top outfit! Met deze schoenen mooi, maar met een paar laarzen nog hipper. En ik ben het met Doro eens, eeen andere coupe zou haar zoveel beter staan.
Doro
zondag 27 jan 2019 - 09:13Heel mooi! Zag het op BB en vind het prachtig! De laarzen waren er nog mooier bij geweest maar dit is echt super.
Nu nog de Cecile Narinx coupe en de oude wenkbrauwen terug en her is super!!!
Doro
zondag 27 jan 2019 - 09:13Heel mooi! Zag het op BB en vind het prachtig! De laarzen waren er nog mooier bij geweest maar dit is echt super.
Nu nog de Cecile Narinx coupe en de oude wenkbrauwen terug en her is super!!!
Siobhan
zaterdag 26 jan 2019 - 23:57Ik vind t een aparte rok. Kan ze goed hebben met haar lengte!
De laarzen zoals op de foto bij het model had ze er gewoon bij moeten nemen!