Koningin Máxima was vanmiddag bij een bijeenkomst ter gelegenheid van één jaar MuziekopleidersAkkoord. Het akkoord bevat een samenwerking voor de lange termijn tussen de pabo’s en conservatoria met als doel muziekonderwijs voor alle kinderen op alle basisscholen in Nederland en het Caribisch gebied.
Betrokkenen van de opleidingen en uit het onderwijs blikten, in bijzijn van Koningin Máxima, terug op behaalde resultaten van het afgelopen jaar. Zoals de lesfilms gemaakt door studenten van het Conservatorium van Amsterdam waarmee pabostudenten van onder andere Hogeschool InHolland Haarlem basisvaardigheden leren voor keyboard, gitaar en percussie. Daarnaast zijn er afgelopen jaar online coachingstrajecten opgezet door studenten van ArtEZ Conservatorium Zwolle voor pabostudenten van Stenden Hogeschool.
Ook was er aandacht voor zaken die nog stroef lopen zoals continue uitwisseling van expertise, het combineren van muziekonderwijs en muziektechnologie zoals elektronische instrumenten, software en opnameapparatuur en lesprogramma’s die niet voldoende op elkaar aansluiten. Het doel van de bijeenkomst, waarbij studenten en kinderen muzikale optredens geven, was te onderzoeken hoe er de komende jaren nog meer resultaat geboekt kan worden.
Met het ondertekenen van het akkoord vorig jaar, ook in bijzijn van Koningin Máxima, ligt de samenwerking tussen pabo’s en conservatoria op landelijk niveau voor nu nog elf jaar vast. Door muziekonderwijs in de lerarenopleidingen te verankeren is de nieuwe generatie groeps- en vakleerkrachten goed toegerust en gemotiveerd om muziekonderwijs te geven.
Mode
Outfit: oranje pied-de-poule broekpak van Natan
Eerder gedragen: ja, tijdens videocalls
Accessoires: bloembroche van Natan, clutch van Natan. Schoenen zijn lastig te zien.
Foto: PPE/Nieboer
Foto: PPE/Nieboer
Máxima met de outfit tijdens een eerdere videocall:
Nog even over de broche.... die heeft een heerlijke vakantie achter de rug in de inloopkast van Máxima. In 2005 deed het sieraad al dienst.
Niets van deze website mag verveelvoudigd en/of openbaar worden gemaakt door middel van druk, fotokopie, fax, overtypen, opslag in een geautomatiseerd gegevensbestand of anderszins, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de beheerders.
Reacties
Peet
vrijdag 08 okt 2021 - 12:44Mooi pak, en erg leuk dat de broche niet is vergeten. Wat heeft de koningin een mooi gezicht, zo met het haar achterover! Houden zo!
Wiekie2004
donderdag 07 okt 2021 - 13:40Een mooi, goed passend pak! In een kleur die het voor de kinderen feestelijk maakt. Mooie broche, leuk dat ie al zo oud is. Ik hoop ook nog eens op een spin of keverbroche.
Royal Ellen
donderdag 07 okt 2021 - 10:36Misschien wel goed om toe te voegen, gezien de Koningin's betrokkenheid bij geestelijke gezondheid, dat ze ook een werkbezoek bracht aan Trimbos - met dezelfde outfit.
Marjet
donderdag 07 okt 2021 - 10:29Wat een prachtig pak! De kleur staat haar erg mooi en voor zover te beoordelen zit het pak ook erg goed. Ja, goed geslaagd! De combinatie met camel staat lekker zacht. De corsage vind ik tof maar doet weinig extra's voor het pak.
Maria48
donderdag 07 okt 2021 - 09:14Wat mij opvalt is dat bijna elke reactie op deze kledingkeuze positief is. Dat komt heel weinig voor. Maar wie zou dit schitterende pak niet mooi vinden. Het past perfect, kleur kan de koningin goed hebben, het kleine ruitje in de stof maakt het zoveel fijner , en geeft een zachte uitstraling. Ik kijk er met gepaste trots naar. Zo mooi!
Jacolien
donderdag 07 okt 2021 - 08:44Ik vind de warme kleur prachtig! Vraag me alleen wel steeds af waarom ze die corsage aan de verkeerde kant draagt..
Catherine
woensdag 06 okt 2021 - 22:57Een mooi pak, alleen niet voor deze gelegenheid. Geeft een zekere hardheid helemaal zonder top eronder, meer voor een zakelijke bijeenkomst of werkbezoek aan een bedrijf, niet voor een groep kinderen. De corsage maakt het gelukkig iets zachter. De nep staart hoeft voor mij ook niet, liever niet dan namaak.
Maaike
donderdag 07 okt 2021 - 12:01Het zal die kinderen weinig uitmaken of er een top onder het pak zit of niet. Ik denk dat ze de kleur van het pak en het enthousiasme van Máxima fantastisch vinden !
Catherine
donderdag 07 okt 2021 - 13:30Tja beste mevrouw, er zijn ook mensen die een andere mening hebben en een objectieve blik werpen op de presentatie van koningin Maxima.
Siobhan
zaterdag 09 okt 2021 - 11:32Wij zijn ook allemaal objectief :)
sanne010
woensdag 06 okt 2021 - 22:03Je zou willen dat ze haar haar altijd zo zou dragen. Ze heeft niet veel (piek)haar mee over.
Prinsesrita
woensdag 06 okt 2021 - 21:39Hier hoeft verder geen woord meer over gezegd te worden! TOP!!
Birchwood
woensdag 06 okt 2021 - 20:06Zooooo, wat mooi! Prachtig pak, prachtige kleur, een heel mooi totaalplaatje. En de broche….. kers op de taart. I love it ;-)
Trixedo
woensdag 06 okt 2021 - 19:19Chic, heel chic, heel erg chic : perfect !!
Chiara
woensdag 06 okt 2021 - 19:01In één woord schitterend.
NikkiRianne
woensdag 06 okt 2021 - 18:37Geweldig pak! Zie uit naar de staatsbezoeken , wat zal ze dan allemaal dragen?!
Siobhan
zaterdag 09 okt 2021 - 11:32Wat een succes!
Past goed, staat goed, en kleurt goed!
En dat haar zo, ook een succes.
Ja, een kandidaat voor de oktobertopper.
En ik kijk uit naar 2 staatsbezoeken nog dit jaar als ze zo door gaat.
En ook kroonprinses Victoria komt op officeel bezoek. Zo leuk allemaal!
Sandra
woensdag 06 okt 2021 - 16:33Koningin Máxima ziet er zeer verzorgd uit. Heel mooi pak.
Patricia Gerssen
woensdag 06 okt 2021 - 16:32Ik vind het een prachtig pak.
Ze ziet er top uit vandaag en ze heeft geluisterd naar jou josine
Pluk haar ipv elastiekje
Haha
Maaike
woensdag 06 okt 2021 - 16:30Geweldige outfit ! Prachtige kleur. Hoewel ik mij altijd stoorde aan het piekerige kapsel (zoals op de foto van de videocall), heb ik daar nooit opmerkingen over gemaakt. Ze heeft dun haar, maar er zijn zulke goede oplossingen voor, zoals ze deze dagen wel laat zien. Zoveel mooier !
AnnekeM
woensdag 06 okt 2021 - 16:30WauW wat een TOP outfit! Met die corsage en Cognac / Camel kleurige accessoires helemaal leuk. Dit zou ik ook wel willen dragen. Haar zit prachtig. Dikke 10 en dit pak mag nog heel vaak gedragen worden. Ook leuk met een paar kekke enkellaarsjes!
Op Royals by Robin is te zien dat ze een paar cognac kleurige pumps draagt.
HM
woensdag 06 okt 2021 - 15:52Ze ziet er weer prachtig uit vandaag en broche pas er perfect by. Het jasje van Broekpak is wat langer en kleed mooi af en stof kreukeld niet zo erg dus het niet zo een rommelig geheel.
En je had gelyk Josine het haar zit nog steeds mooi, dus mijn idee was gelukkig fout :)
Wat was ze nog jong toen ze hem voor het eerst droeg. Ze was toen ook een verschijning al maar nu dat ze zo vol zekerheid is in dr zelf straalt ze iets heel anders uit. Trots op ons Koningin!
Tony
woensdag 06 okt 2021 - 15:23Ja dit is nu echt geweldig!!!!! Mooie kleur, goede pasvorm, passende accessoires en ook het haar zit perfect: heerlijk!
Senna
woensdag 06 okt 2021 - 15:21Wauw wat een prachtig pak!!! En wat een mooi totaal plaatje.
Carlaz
woensdag 06 okt 2021 - 15:16Mooi! Dit pak zit zoals ‘t zou moeten zitten. Fraaie kleur ook voor deze herfstdag.
Annemiek1961
woensdag 06 okt 2021 - 15:13In een woord Mooiiiii
oranjefan
woensdag 06 okt 2021 - 15:06Prachtige look!
Royal Ellen
woensdag 06 okt 2021 - 14:57Zo zie ik Koningin Maxima echt graag! Perfectie! Nu al de outfit van de maand voor mij :)
Doro
woensdag 06 okt 2021 - 14:52F A N T A S T I S C H
Hier ben ik echt lyrisch over! Wat een pak!