Hare Majesteit Koningin Máxima is woensdagochtend 14 november 2018 in Den Haag aanwezig bij de lancering van SchuldenlabNL. De Stichting SchuldenlabNL is een samenwerkingsverband tussen publieke en private partijen en heeft als doel Nederland schuldenzorgvrij te maken.
Volgens SchuldenlabNL zijn er meer dan 2 miljoen huishoudens in Nederland met betalingsachterstanden, waarvan bijna 1,4 miljoen met risicovolle of problematische schulden. De ernst, omvang en urgentie van problematische schulden wordt door publieke en private partijen onderkend. Zij investeren in (vernieuwende) preventieve en curatieve aanpakken om burgers schuldenzorgvrij te krijgen en te houden. De aanpak is effectief en de sociale impact groot, maar de huidige werkwijze van deze partijen is sterk gefragmenteerd en daardoor zeer kostbaar en tijdrovend. SchuldenlabNL gaat dit als onafhankelijk platform aanpakken door gezamenlijk te werken aan landelijke opschaling van succesvolle lokale projecten rond armoede en schulden. Doel is kwetsbare groepen schuldenzorgvrij te maken waardoor zij weer grip krijgen op hun financiële en persoonlijke situatie en zij hun toekomst weer positief tegemoet kunnen zien.
Outfit: na de maximale klokmouwen van de uitreiking van de Militaire Willemsorde is het vandaag de beurt aan maximale pofmouwen. Máxima's nieuwe top en pantalon komen uit de wintercollectie van Natan, die wordt gekenmerkt door ruitjes.
Foto: PPE/Nieboer
Foto: PPE/Nieboer
Foto: PPE/Nieboer
Outfit van Natan:
Máxima's nieuwe clutch komt van het Franse Hermès. Informatie met dank aan Heaven.
Niets van deze website mag verveelvoudigd en/of openbaar worden gemaakt door middel van druk, fotokopie, fax, overtypen, opslag in een geautomatiseerd gegevensbestand of anderszins, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de beheerders.
Reacties
Moon
donderdag 15 nov 2018 - 18:04Ik vind dit leuk, gedurfd en apart. Mooie stoffen en accessoires. Zelfs bij elkaar vind ik het leuk, maar ik zou echt een feestje in de kledingkast van Maxima hebben om allemaal nieuwe combinaties te maken.
Had de koningin laatst niet een geruite top aan zonder mouwen? Met een effen roestbruine broek. Ruil de top om met deze en voila een nieuwe wintercombi. En heeft ze niet een oranje broekpak, kan deze top niet bij die broek? Zwarte accessoires en voila. Of een charcoal broek, heeft ze ook nog wel ergens liggen? En ze heeft ook genoeg mooie tops in ecru, die met die pussybow bijvoorbeeld op deze broek, gaaf! Die blouse heeft ze ook in het zwart, hoppa! Volgens mij heeft ze gewoon ingeslagen om te combineren hoor. Deze stoffen kun je over 10 jaar ook gewoon nog aan, we gaan vast onderdelen terugzien in andere combi's!
Merel
donderdag 15 nov 2018 - 10:30Ik heb helemaal niets tegen wijd op wijd, en ben gek op ruiten, en toch vind ik dit niet geslaagd:
De top: de mouwen zijn geweldig, maar het riempje is een suf riempje, en voegt extra plooi toe die dit architectonische ontwerp verpest. En de lage mouwinzet vind ik ook jammer: dit zou toch veel mooier zijn als de mouwinzet op de schouder zat.
De broek: die omslag. waarom?
De ruit op ruit: applaus, heerlijk om dessins te combineren. Helaas zijn dit twee vrij muffe ruitjes, die elkaar op geen enkele manier versterken. Dit soort ruitjes smeekt om een pittig accent. Creme of zwart kan, maar veel liever bordeaux, oranje, kobalt, citroengeel, grasgroen. Nog veel liever: een ruit (of twee) in die kleuren in plaats van blergh met blergh..
De clutch: geweldig minimalistisch onberispelijk vakmanschap. Zo geweldig prachtig dat die clutch het verdient om de ster van een outfit te zijn.
zara
donderdag 15 nov 2018 - 10:06Prachtige verzorgde look, met erg leuke details, zoals het riempje en de clutch. Maar het heeft ook iets kneuterigs en gezelligs, en de top met laag ingezette wijde ballonmouwen in ruitjesstof oogt wat massief. De broek vind ik prachtig. Een mooie slank gesneden donkere trui erop lijkt me ook heel mooi staan.
Sarah Kay
woensdag 14 nov 2018 - 21:06Ik vind het een superleuk geheel!
Margriet76
woensdag 14 nov 2018 - 20:54Wat een geweldig leuke look zeg. Echt een terugkomer nadat Maxima rustiger aan moest doen. Maar ze slaat terug en hoe! Chapeau!!!
Jrn
woensdag 14 nov 2018 - 20:37Heerlijke outfit, flamboyant herfstig en die clutch is TDF!
29novmode
woensdag 14 nov 2018 - 20:36Ik schrik van die enorme pofmouwen, dat moet toch niet lekker zitten. De ruit patronen vindt ik mooi, maar niet bij elkaar gecombineerd. Het wijde model broek is niet mijn smaak. Haar kapsel is prachtig.
Moderator Petra
woensdag 14 nov 2018 - 20:35Ruit op ruit, echt niet mooi, trend of niet...
Frederike
woensdag 14 nov 2018 - 22:32Mee eens! Ook de brede omslag vind ik bij deze broek niet mooi.
Maar wat ik wel mooi vind is hoe haar haar vandaag zit.
marinde
woensdag 14 nov 2018 - 19:17Wat vind ik deze outfit lelijk. De mouwen van de top zijn zo ongelooflijk pompeus.....
Esther6
woensdag 14 nov 2018 - 18:55Hi Josine,
Weet je al meer over de andere accessoires? Riem, schoenen, sieraden... Kun je keer een blog over Maxima haar riemen collectie maken? Onderbelicht maar sterk aanwezig dank!
Prinsesrita
woensdag 14 nov 2018 - 18:21Nee,als combinatie niks,maar de top op strakke pantalon kan heel goed.
Niet deze vreselijke pantalon,ook geen riempje daar is de blouse te wijd voor.
Net als de mouwen.
Haar is prima en ze is goed geluimd!
AnnekeM
woensdag 14 nov 2018 - 18:21Wat fijn om Maxima weer te zien. Hopelijk Gaat het weer beter met haar en is ze herstellende.
Wat een super trendy outfit! Dit doet ze weer goed. Ik denk dat de broek ook heel leuk is met een oranje bruine trui, maar met deze top helemaal leuk!
elise1
woensdag 14 nov 2018 - 17:27Heel fijn dat ze weer aan het werk is. En ze heeft haar best gedaan op het kapsel. Ben weliswaar geen liefhebber van krullen en 'hulphaar' maar het ziet er mooi verzorgd uit.
Voor de rest van de outfit heb ik maar één woord: verschrikkelijk!
car
woensdag 14 nov 2018 - 16:57Ik vind het, omdat het totaalplaatje helemaal verzorgd is, best een leuk lookje!
Maar wel twee kleine puntjes...wanneer je z'on wijde lange broek draagt tot op de grond dan moet je hem nooit omslaan...want dan lijkt het alsnog dat je korter bent dan de broek
Tweede puntje...ik denk dat ze handig gebruik heeft gemaakt van 12 dagen rust...want ze ziet er uitgestreken en gaaf uit....ik bedoel dus eigenlijk dat ze ondertussen lekker schoonheidsingreepjes heeft gehad!
Maxi
zaterdag 24 nov 2018 - 03:45Car, ik denk at je gelijk hebt!!
Marja
woensdag 14 nov 2018 - 16:16Broek is leuk, top is leuk maar niet bij elkaar. Of een effen broek erbij of een effen top maar niet deze twee ruiten.
Johannetta
woensdag 14 nov 2018 - 16:12Geinig!!!! De broek vind ik top! En de top eigenlijk ook. Ze houdt van gekke mouwen. Ik zou dit tenue ook wel eens in de kleuren van vsnochtend willen zien. Mooie zachte uitstraling.
LG
woensdag 14 nov 2018 - 15:59Ik hoop dat ze een keer zwarte korte sokken in haar peeptoes aanheeft met een culotte erboven en dan kijk ik al uit naar de reacties ;-)
Doro
woensdag 14 nov 2018 - 18:20tekst weggehaald want ik vond bij nader inzien toch dat ze er helemaal niet magertjes uitzag
Eyecatcher
woensdag 14 nov 2018 - 15:28Kan niet vaak zeggen dat ze er naast zit maar dit is een misser! Je kunt met ruitjes stof deze dingen niet doen. En je moet Maxima heten om dit te durven, natuurlijk.
Catharina Afra
woensdag 14 nov 2018 - 15:04Top top top! Alles! De clutch zou ik ook graag toevoegen aan mijn garderobe!
Pablaroughskirt
woensdag 14 nov 2018 - 15:02Vreselijk tuttig! Die pofmouwen en het suffe ruitjes motief op de te lange broek met de te brede zoom.....ook die kleur is zo flets Is het typisch seventies of later? Het is in ieder geval retro.
Lina
woensdag 14 nov 2018 - 16:36Nou nee geen 70tiger jaren, dat was de hippietijd, toen ik tiener was, toen had je dit soort kleding echt niet.
Die brede omslag aan de onderkant van de broek (ik kan het me niet zo goed herinneren) zal niet eerder dan de jaren 80 zijn geweest dan.
P.s.
Ik heb snel even wat oogezocht en vind er dit over:
“Ook deze trend heeft invloeden uit de jaren '90 en 2000. De omgeslagen of opgerolde broekspijp was toen namelijk super fashionable. De omgeslagen broekspijp zien we nu weer verschijnen in het modebeeld, onder de naam 'folded jeans'.”
Josine Droogendijk
woensdag 14 nov 2018 - 15:50Het is typisch seventies inderdaad, en ja: de seventies domineren de catwalk momenteel.
Maxi
woensdag 14 nov 2018 - 15:00Het is niet mijn smaak en de kleuren vind ik te flets, maar met wijd op wijd is naar mijn mening niets mis. Het is zelfs modieus! Wat hier dan weer wordt bedorven door het riempje, zoals hierboven al werd opgemerkt. Maxima heeft helaas geen geweldige smaak..
Henny
woensdag 14 nov 2018 - 13:42Ik heb het even moeten laten bezinken. :-)
De kleuren staan haar fantastisch. De top met pofmouwen kan ze met haar lengte best hebben. Alleen vind ik de omslag in de broek te zwaar ogen.
Voor de rest....... I like it.
Heur haar zit ook erg mooi. Het totaalplaatje is erg verzorgd.
Ze ziet er goed uit. Ik denk dat de waarschijnlijke darmontstekingen achteraf zijn meegevallen.
Marjan
woensdag 14 nov 2018 - 13:14Dit is het niet voor mij. En daar laat ik het maar bij.
Siobhan
woensdag 14 nov 2018 - 13:04Fijn om haar weer te zien. En zo stralend ja. Een vlot plaatje en goed verzorgd. Met haar lengte kan ze dit goed hebben. Zoveel beter dan de outfit bij afscheid Donner.
Sietske N.
woensdag 14 nov 2018 - 13:04De items afzonderlijk vind ik wel mooi, vooral de top zou ik graag op een andere manier nog eens terug zien. Bij elkaar is het hem voor mij helaas niet. Ik vind het niet mooi dat het twee verschillende soorten stof zijn met ruit op ruit.
Josine, heb jij enig idee of WA en Maxima vanavond naar het feest van prins Charles gaan?
Anne029
woensdag 14 nov 2018 - 16:55Alleen Prinses Beatrix gaat naar het verjaardagsfeest van Charles, in Londen.
Sietske N.
woensdag 14 nov 2018 - 18:00Dankje!
Fina
woensdag 14 nov 2018 - 12:50Helemaal Top, Prachtig de ruitjes en door het riempje prima in balans. En wat straalt Maxima weer fijn om te zien.
Mijtje
woensdag 14 nov 2018 - 12:45Geweldige outfit, ik word hier helemaal blij van!
Sjanine
woensdag 14 nov 2018 - 12:44Wouw.. ik vind dit hartstikke leuk..
Al moet ik zeggen dat die prachtige lokken deze outfit w.s. weet te redden..
Ik vind dit zo maximaal maxima.. ze kan dit prima hebben, zo modern maar ook een vleug vintage.. alles klopt en is eigentijds..
Arianne
woensdag 14 nov 2018 - 12:42Het haar is mooi verzorgd ja! Ruit op ruit vind ik ook niks en wijd op wijd ook niet. Maar de kledingstukken afzonderlijk zou ik ze graag in een andere combinatie, zoals hierboven beschreven, willen zien. Vooral die met die zwarte cowltrui!
Merel123
woensdag 14 nov 2018 - 12:20Ik moest even twee keer kijken om een mening te vormen.
Eerste reactie was uhhh wat is dit nu toch weer. Maar op hetzelfde moment vond ik het eigenlijk heel mooi.
Het staat haar echt heel goed. Foto 1 doet me zelfs aan de catwalk denken.
Door het riempje, haar slanke taille en haar lengte is het mooi in balans.
Jantje R
woensdag 14 nov 2018 - 11:58Maxima is een mooie verschijning. Ze straalt op deze foto. Haar haar zit mooi. Maar deze kleding vind ik vreselijk. Zo jammer van Maxima.
Jens
woensdag 14 nov 2018 - 11:57Prachtig! Helemaal van nu de ruit op ruit en dan dat kapsel er bij. Whow. Ik zou toch zo graag willen dat mijn benen lang genoeg zouden zijn voor zo'n model broek.
Daarnaast ben ik eens met Doro: broek ook graag een keer met zwarte coltrui en dito flaphoed.
jeannine
woensdag 14 nov 2018 - 11:56Dit is echt het pak voor een circusclouwn meer ga ik daar niet over zeggen ,mij krijgen ze zo niet op straat te lelijk
Helena
woensdag 14 nov 2018 - 11:55ik vind het bijzonder dat je zo iets durft te dragen. Het is wel heel erg apart en opvallend.
Soms denkik, als je elke keer wat anders wilt dragen, dan kom je ook op zulke kleding terecht.
Ik vind ook dat ze eens kleding moet gaan combineren, dan hoeft ze zeker geen jaar meer iets nieuws te kopen. Misschien toch te moeilijk, om dit te verzinnen? Josine ga erop af.
Claire
woensdag 14 nov 2018 - 11:54Mooi kapsel!
Krielie
woensdag 14 nov 2018 - 11:50V-R-E-S-E-L-IJ-K! en daar laat ik het bij
Adeline
woensdag 14 nov 2018 - 11:40Wat een leuke tuniek, het z.g.Higgins of Dave Berry ruitje als ik mij niet vergis!
Een zwarte pantalon had wat meer rust in het geheel gebracht.
Josine Droogendijk
woensdag 14 nov 2018 - 11:36Op de eerste foto zie je trouwens wel gelijk waarom televisiemakers gruwen van ruitjes. Voor een tv-opname krijg ik ook altijd de vraag om geen ruitjes of fijne streepjes aan te doen. Ik heb al tien keer in mn ogen gewreven bij het bekijken van de foto. En ik heb goede ogen, want ze zijn vorige week goedgekeurd voor m'n rijbewijs. 100 procent goed en dat na 24 jaar diabetes. Ja, ik heb een rondedansje gedaan ;)
Margot van de p...
woensdag 14 nov 2018 - 11:32Ik vind dat deze outfit in 2 verschillende kleurstellingen en patronen qua vormen haar prachtige figuur te niet doet. Overigens vind ik een broek voor Maxima wel aanbevelingswaardig. Mijn moeder zegt altijd bij dunne panties ‘kind doe toch een broek aan, zo krijg je nog buikklachten’. Ik weet niet of het waar is hoor!
T.a.v. het haar ik vind het mooi zitten en bij dunner wordend haar is kunstwerk of het nu lang of kort (bob) is onvermijdelijk.
Lina
woensdag 14 nov 2018 - 13:40Margot, ik begrijp je moeder wel, vroeger dacht men dat je van kou blaasontsteking kreeg, ik kreeg ook nog wel van mijn moeder te horen dat ik als ik een kort rokje aanhad (jaren 70) als het niet al te warm was ik blaasontsteking zou oplopen, nu weten we dat een blaasontsteking van een bacterie komt en niet met kou te maken heeft.
Het enige wat er kan gebeuren is dat je dan vaker moet plassen als je buikstreek te koud wordt ;)
Aaltje73
woensdag 14 nov 2018 - 11:34Daar moest ik ook aan denken. Een lange broek tegen het optrekken van kou zei mijn moeder altijd. Misschien daarom ook de lange broek bij het afscheid van Donner?
Doro
woensdag 14 nov 2018 - 11:32Deze broek met een zwarte coltrui en grote oorbellen (en dan ook heel graag een zwarte borsalino of flaphoed a la Bianca Jagger)
Dat zou cool zijn!
Suus
woensdag 14 nov 2018 - 20:19Helemaal mee eens Doro, dat zou echt gaaf staan! Ik vind de broek onwijs tof, maar dan wel met een aangesloten top erop.
Pagina's