Avatar foto Door Josine Droogendijk
Máxima 09 apr 31 reacties

Máxima bezoekt Heerlen in witte outfit

Tijdens haar bezoek aan stadsdeel Heerlerbaan in de gemeente Heerlen schotelde Máxima ons een witte outfit voor. In deze blog lees je meer over haar look en bezoek.

Heerlerbaan is met 9500 inwoners het kleinste stadsdeel van Heerlen en ligt in het zuidoosten van de gemeente. Heerlerbaan groeide begin van de 20e eeuw door de mijnbouw en werd bekend door de bouw van ‘de Vroedvrouwenschool’. Na de mijnsluiting kwamen er vestigingen van het CBS, het ABP en de Belastingdienst naar de regio. Heerlerbaan was de plek waar werknemers van deze organisaties woonruimte vonden. Een compleet nieuwe wijk inclusief zes galerijflats werd hiervoor gebouwd. Echter, door toenemende vergrijzing van de bevolking blijft de wijk op bepaalde thema’s achter. Zo is er sprake van toenemende (jeugd)criminaliteit, verouderde woningen en verminderde voorzieningen.

PPE

Máxima’s bezoek belicht hoe Heerlerbaan als gemeenschap omgaat met uitdagingen zoals toenemende vergrijzing en het creëren van kansen voor jongeren, en hoe bewoners samen werken aan een leefbare en veilige wijk. Verder stond het bezoek in het teken van het (mijn)verleden, ondernemerschap, ontmoeting en sociale cohesie.

De mode van Máxima: wit voor Heerlen

Voor het bezoek trok Máxima van morgen een bekende set aan. De jurk met hoge split middenvoor komt uit een eerdere collectie van Massimo Dutti, net als het lange gilet dat ze een deel van het bezoek erbij droeg.

PPE

Het is de vijfde keer dat we deze set zien. Benieuwd naar de eerdere gelegenheden? Neem dan een kijkje in Máxima’s digitale kledingkast.

Volgen
Laat het mij weten wanneer er
31 Commentaren
Nieuwste
Oudste
Inline Feedbacks
View all comments

Heel mooi dit! De combinatie van jurk met gilet en van wit met cognac, superleuk.

Een top koningin:
https://nos.nl/l/2563030

Dit staat haar leuk, ik hou van cognac kleurige accessoires, je kan het in elk seizoen bij zoveel kleuren combineren, goede aankoop!!

Erg leuk, vind combi van wit met cognac ook mooi. En wat een lieve foto met dat kindje op schoot.

https://nos.nl/l/2563030
Een menselijke koningin!

Last edited 7 dagen geleden by Paranassia

Wat een mooie outfit is dit toch. Zo zie ik haar graag. En wat een aandoenlijke foto’s als ze het jongetje op schoot voorleest.

Met gilet een heel mooi plaatje, de jurk zelf vind ik wat strak rond de heupen en de split te hoog maar mooie kleurcombinatie met riem, tas en schoenen.

Erg mooi…🤎

Echt een leuke jurk! Super gecombineerd met de cognac accessoires. Split iets te hoog wat mij betreft.
Het gilet, daar ben ik niet dol op. Het lijkt me ook iets te veel ivoor qua kleur, met een witte jurk.

Last edited 8 dagen geleden by Royal Ellen

Ja, mooiii!

Eindelijk een mooi combinatie. De laatste tijd was niet zo best. Erg mooi dat wit met cognac.

Mooie kleding casual chique. Heel triest deze wijk door toenemende vergrijzing komen hier veel in verhouding goedkope huurwoningen vrij, die weer huurders met vaak moeilijke omstandigheden aantrekken. Bijvoorbeeld jonge ongehuwde moeders. Zo blijft het een wijk met grote sociale achterstand en armoede.

Wat een mooie look. Echt de combinatie roomwit en cognac blijft een goeie. Maxima heeft het naar haar zin zo te zien, en het kindje op schoot ook. Zo lief.

Wit met cognackleur doet het goed samen.
Het lijkt me best een dingetje om met zo’n split netjes te zitten….
Met het lange gilet erover een leuke, vlotte combi.
Wat zou een staart in het haar of losse knot het plaatje echt af maken!!

Ik las in de reacties een opmerking over Maxima’s schaterlach.
Wat me bij die lach tegenwoordig opvalt is haar tandvlees.
Dat is veel en veel duidelijker zichtbaar dan een paar jaar geleden.
Niet echt mooi. Zou de oorzaak weleens willen weten.
Haar lach lijkt veelal echt anders.

Last edited 8 dagen geleden by Celeste

Wat een nare opmerkingen toch hier brrr…

Hoi Celeste,
Kijk maar eens naar foto’s van een veel jongere Maxima (toen ze net met WA was), toen lachte ze ook zo.
Daarna is er gesleuteld aan haar gebit en was dat niet meer. Nu is het weer terug (ouder worden?).

Tja wordt niet iedereen ouder. Ik proef altijd iets van jaloezie richting Máxima. Over de rimpels van Beatrix en haar enorme veroudering ook toen ze nog jong was wordt/ werd nooit gesproken

Wat een onzin verkondig jij; iedereen op dit forum weet dat ik Maxima heel hoog heb zitten, bij mij is van jaloezie totaal geen sprake🤷‍♀️👎
En daar laat ik het verder bij.

Jaaa leuk dit!

Ik vind dit heel mooi. Casual maar ook chic en heel elegant.

Wit met cognac; heel erg mooi.
Schattige foto van kindje op schoot.

Wit staat Maxima zo mooi!

Lekker vlot. Liep t goed af met de split met kindje op schoot? 😀

Heerlijk wit met bruin/camel lederen assessoires. Gave schoenen!

Leuk wit met camel, echt een voorjaarslook. Maxima ziet er leuk uit.
Off topic, maar even dit:
Ik zag vandaag foto’s van Rania op insta en ik schrok van haar gezicht, het ziet er heel anders uit dan op de post van 29 maart. Voor als iemand van jullie ook jordansroyalfamily volgt.

Mee eens Oranjefan, Máxima ziet er goed uit.
Ik zag de foto’s van Rania in Italië ook, inderdaad weer even ‘opgefrist’. Maar wat droeg ze een schitterende jurk en pumps, zeer mooi totaalplaatje.

Ja, mooie outfit, leuke pumps ook, en alles in monotone kleur.

Ja, maar was niet nodig, of de huid moet nog een beetje tot rust komen. Ik heb er geen verstand van verder. Geef mij Maxima’s schaterlach maar!

Heel mooi! Echt een koningin op bezoek, leuk.