Avatar foto Door Josine Droogendijk
Máxima 08 apr 17 reacties

De groene top van Máxima zit blijkbaar héél lekker

Als je meer dan 1500 outfits in de kast hebt hangen, kun je volop varieren. Maar als die ene, nieuwe top wel héél lekker zit, is het natuurlijk verleidelijk om hem vaak te dragen. Zelfs als je Máxima heet.

Dat werd wel duidelijk toen Máxima vanmiddag enkele projecten van Mind Us in Deventer bezocht. Voor de vierde keer in korte tijd dook een top van groene scuba op. Voor ik daar beeld van laat zien, duiken we eerst even in de inhoud van het bezoek.

Máxima bracht vanmiddag een bezoek aan de gemeente Deventer in het kader van het Leading Locals netwerk van MIND Us. Deventer is één van de tien koplopergemeenten die deelneemt aan het netwerk. Tijdens het bezoek wordt speciale aandacht besteed aan de manier waarop Deventer zich inzet voor de mentale gezondheid van jongeren en de rol die het onderwijs hierbij kan spelen.

Het bezoek startte bij een informele ontmoetingsplek op een mbo-school, waar zij sprak met jongeren en jongerenwerkers. Studenten komen hier om samen te ontspannen en kunnen ook laagdrempelig in gesprek met jongerenwerkers voor advies en ondersteuning. De jongerenwerker kan ook schakelen met de studieloopbaanbegeleider of met externe partijen wanneer dit nodig is.

PPE/Van Emst

Aansluitend ging koningin Máxima in gesprek met jongeren en vertegenwoordigers van jongerencafé Vriendendiensten. Het jongerencafé is een plek waar jongeren in de leeftijd van 17 tot en met 30 jaar met beginnende mentale klachten ervaringen kunnen uitwisselen, nieuwe sociale contacten kunnen opdoen, aan activiteiten kunnen deelnemen of een cursus kunnen volgen om hun mentale veerkracht te vergroten. De jongerencafés worden ondersteund door (ervaringsdeskundige) coördinatoren. Koningin Máxima bezocht Vriendendiensten eerder in september 2021. Het bezoek werd afgesloten met een gesprek met diverse betrokkenen vanuit de gemeente, het voortgezet en middelbaar beroepsonderwijs en de zorg over de aanpak ter preventie van mentale klachten bij jongeren in Deventer.

De mode van Máxima: een groene top van scuba

Voor het werkbezoek zocht Máxima een groene top van scuba en een grijze kokerrok van scheerwol uit.

Een opvallende keuze, want het is de vierde keer dit seizoen dat de top dienst doet. Voor koninklijke begrippen is dat heel veel. Zeker als er in de kast meer zo’n 1500 outfits hangen.

Meer informatie en beeld volgt later vandaag. Ik ga eerst naar pottenbakcursus. Moet ook gebeuren 😉

Verder lezen?

Dat kan. Zo staat er een serie online over Máxima’s meest gedragen kledingstukken.

Deel 2

Deel 3

Volgen
Laat het mij weten wanneer er
17 Commentaren
Nieuwste
Oudste
Inline Feedbacks
View all comments

De outfit is oké. Ik snap niet helemaal hoe ze het bij elkaar verzonnen krijgt, maar het totaalplaatje vind ik niet onaardig.
Ik zag een close-up van haar handen, en wat een vreselijke nagellak. Uitgegroeid, afgebladderd, geen gezicht.

Deze top heb ik nu wel gezien.

Ik zie haar graag weer eens in een broekpak.

Ik ook

Alweer….😉. Mijn voorkeur gaat uit naar de top met de groene rok. Maar dit is een prima outfit.

Het lijkt mij juist zo’n nare top met die dikke stof en lelijke naden. Kan me gewoon bijna niet voorstellen dat hij lekker zou zitten. Het valt ook niet mooi, maar staat echt om haar lichaam. Dus van mij zou hij weg mogen.

Hij zal idd. wel heel lekker zitten, anders zou je dit niet weer zo snel aantrekken,.
En misschien is het wel heel erg moeilijk om uit zoveel kledingstukken te moeten kiezen, je ziet door de bomen het bos niet meer..

Ik vraag me wel eens af of Máxima wel eens denkt: wát moet ik nu weer aantrekken? ik heb helemaal niets (leuks) meer? ….. 🤭

Ik vind de tweede outfit het mooist, mede door de mooie broche op de scuba top. Met de groene rok vind ik het mooier, maar met de grijze kokerrok kan ik de combi ook waarderen. En ja, Maxima heeft dan misschien iets meer keuze in de walk- in closet, maar dit vind ze vast prettig zitten. Scuba kan ik niet aan wennen, sorry, maar ik vind het er oncomfortabel uitzien🤷🏻‍♀️

Ik vind de top wel echt leuk, maar niet in combinatie met de grijze rok. De groene rok vind ikzelf leuker. Misschien wel een mooie ketting erbij,

Hangt die groene top nu gemakkelijk voor het grijpen in de kast, of zit hij zo lekker, of vindt Maxima hem zo mooi??
Ik houd niet van scuba stof.
Maar ik mis hier duidelijk een mooie lange ketting of een leuke broche om het geheel wat op te pimpen.
Mooie grijze rok.
Die zou ik wel eens met een roze blouse willen zien….

De top zal wel erg lekker zitten. Ik kan de combi ook niet echt mooi vinden. Grijze rok vind ik wel mooi en echt iets voor zo’n bezoek.

Mijn voorkeur gaat ook nog steeds uit naar de groene rok.
Ik zou deze top ook wel eens willen zien op een gedessineerde rok met groen erin.

Och heden, weer die lelijke groene top. Past wel goed bij haar nieuwe panterring (ook al niet mijn smaak)… 🤭

Super leuke top maar ik blijf het mooier vinden met de groene rok.

Ja vind ik ook of evt met pantalon in die kleur

Leuk, maar steeds dezelfde combinatie wordt saai. Vooral als je zoveel keus hebt.